Concurs Xmas Party :)

Salut!

Iarna aceasta ai ocazia să ajuți. Poți fi cel care aduce zâmbete !

Cum?!?! Jucându-te! Da! Tu te joci, iar altcineva are să primească ajutor. De aceea jocul acesta trebuie luat în serios. Vei face parte dintr-o echipă alături de care, timp de 3 săptămâni , vei parcurge probe interesante și fiecare probă are să aducă puncte. Dacă ai colegi cu care dorești să fii în aceeași echipă, doar trebuie să treci numele lor în formular. Punctele câștigate de voi se vor transforma în donații care susțin un coleg din facultatea ta, coleg ce are dificultăți în a participa la cursuri din cauza dificultăților materiale. În plus, echipele câștigătoare vor avea ocazia să aleagă pentru cine luptă! (….de fapt, se joacă :D) . Distrează-te și adu zâmbet celor în nevoie!

Te poți înscrie până în 23 noiembrie completând formularul de înscriere: https://forms.gle/GT116nArrAEm7H3C7