Chestionar

Salutare! In primul rand, ne bucuram ca ai acceptat provocarea noastra de a fi erou iarna aceasta. Provocarile pe care le-ai intampinat au fost menite sa te ajute pe tine in dezvoltarea ta academica, dar principalul lor scop a fost ca voi sa fiti un sprijin pentru alti colegi. Indiferent cat de mult ai parcurs din calatorie, maine, 15 decembrie, ora 20, te invitam la o ceremonie de premiere a cavalerilor, in care voi sa alegeti catre cine merge rasplata eforturilor voastre. Orice punct obtinut poate fi valorificat, asa ca te asteptam chiar daca ai facut o provocare sau pe toate. Daca nu ai participat la joc, dar vrei sa cunosti colegi si cadre didactice din universitate, te asteptam maine seara pentru a te bucura alaturi de noi.

Intalnirea va avea loc pe Microsoft Teams, iar link-ul de acces este acesta: https://tinyurl.com/y5s8szyw.

Suntem nerabdatori sa va intalnim!
Echipa Student to Student Team